الرئيسيةاليوميةپرسشهاي متداولجستجومكتبة الصورثبت نامليست اعضاورود

شاطر | 

مار در آستين

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي اذهب الى الأسفل 
نويسندهپيام
admin
میزبان
میزبان

ذكر
تعداد پستها : 2162
Registration date : 2007-07-22

Character sheet
بروبکس: 10

20091121
پستمار در آستين

پيرمرد بعد از مواجه شدن با خانه خالي از وسايل دچار دردقفسه سينه شده بود
دزد به خانه اش زده ..
پسرش معتاد بود ..چندماه قبل باهاش درگير شده بود ..
تو اين سه ماه كه باخانمش رفته بودند روستا...ديروز اومده بود كه زمستان را درشهر زندگي كنند ..كه با خانه دزد زده برخورد مي كند
زن پيرزن گفت تو تابستان چند باز امدم خانه ولي متوجه كم شدن وسايل نشدم
مار در استينمون پرورش داده بوديم
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي http://samiyusuffan.com
مُشاطرة هذه المقالة على: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

مار در آستين :: تعاليق

رد: مار در آستين
پست في 2009-11-21, 17:07 من طرف tahere
تربیت . رابطه ها . برخورد صحیح ....جامعه ...در یک کلمه اخلاقیات
میشه این سرپوش رو روی مسائلی از این دست گذاشت که : در هر خانواده ای پیدا میشه ! اما حقیقت این نیست . اصل اینه که کمترین بی توجهی باعث عواقبی از این دست خواهد بود . (چه از طرف خانواده یا از طرف جامعه )
پست في 2009-11-21, 17:10 من طرف tahere
(و اگر فعل قبيحى از او سر زد دفعه اول نديده انگارى و به روى او نياورى، و چنان وانمود كنى كه كسى جرات نمى كند كه چنين كارى بكند، خصوصا اگر خود طفل بخواهد آن را پنهان كند، تا جرى ء نشود.
پس اگر دوباره آن كار از او سرزند در خفيه او را عتاب و خطاب كنى، و چنان نمائى كه اگر اين، از او ظاهر شود در نزد مردم رسوا مى گردد، و بسيار در مقام عتاب برنيائى.و بايد پدر هيبت خود را نگاه دارد و خود را در نظر فرزند بى وقع نسازد.ومادر بايد او را از پدر بترساند و او را از اعمال ناشايست منع كند.
و چون تميز او بيشتر شد او را به عبادت بدارى.و دنيا را در نظر او خار سازى.و اورا به پروردگار اميدوار نمائى.و آخرت را در نظر او جلوه دهى.و عظمت خدا را به اوذكر كنى.و چون چنين نمائى اين اخلاق در دل طفل راسخ مى شود و بعد از بلوغ داخل زمره اخيار و از براى پدر و مادر از باقيات صالحات خواهد بود.
و اگر بر خلاف اين باشد و در تاديب او مسامحه كند تا طفل به هرزگى پرورش يابدو بى شرمى و فحش و شكم پرستى و امثال آن را معتاد شود خبيث النفس مى گردد وو بال پدر و مادر، بلكه باعث بر رسوائى و عار ايشان مى شود.و خود در دنيا به سختى ونكبت و زحمت، و در عقبى به عذاب مبتلا مى شود. )

از کتاب معراج السعاده . فصل غیرت در اولاد و تربیت آن....
پست في 2009-11-22, 07:01 من طرف Mostafa
اولادکم عدوکم...
پست في 2009-11-22, 13:22 من طرف Najmeh Renik
مار در آستین !!!!!!!!

یکی نیست بگه خودتون هم کم مقصر نبودید ، این همه در اسلام روی موضوع تربیت فرزندان و نوع ارتباط والدین با فرزندان تاکید شده ، چرا از اول بهش توجه نمی کنید که بعد بگید "مار در آستین پرورش دادیم "
پست في 2009-11-22, 14:14 من طرف admin
Najmeh Renik نوشته است:
مار در آستین !!!!!!!!

یکی نیست بگه خودتون هم کم مقصر نبودید ، این همه در اسلام روی موضوع تربیت فرزندان و نوع ارتباط والدین با فرزندان تاکید شده ، چرا از اول بهش توجه نمی کنید که بعد بگید "مار در آستین پرورش دادیم "
فقط تربيت خانودگي صرف ويا تربيت اجتماعي ومسئوليت دولت درايجاد شغل براي جوانان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پست في 2009-11-23, 12:43 من طرف Najmeh Renik
admin نوشته است:
Najmeh Renik نوشته است:
مار در آستین !!!!!!!!

فقط تربيت خانودگي صرف ويا تربيت اجتماعي ومسئوليت دولت درايجاد شغل براي جوانان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خانواده عنصر زیربنایی اجتماع ست ، بنابراین تربیت صحیح فرزندان پایه های این اجتماع رو برای نسلهای آتی مستحکم تر می کنه ،من هم منکر این قضیه نیستم که دولت در خصوص مسئله جوانان قصور کرده ، اما آیا این دلیل منطقی است که به خاطر قصور دولت ، جوانان به هر طرفی کشیده بشن
پست  من طرف محتوى إعلاني

مار در آستين

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي بازگشت به بالاي صفحه 

صفحه 1 از 1