الرئيسيةاليوميةپرسشهاي متداولجستجومكتبة الصورثبت نامليست اعضاورود

شاطر | 

سنگ دست آموز متصل به يو اس بي

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي اذهب الى الأسفل 
نويسندهپيام
https
مدیر کلوب
مدیر کلوب

تعداد پستها : 3053
تصویر :
Registration date : 2008-03-07

Character sheet
بروبکس: 2

20091125
پستسنگ دست آموز متصل به يو اس بي

[ندعوك للتسجيل في المنتدى أو التعريف بنفسك لمعاينة هذه الصورة]

سنگ دست آموز پدیده انقلابی تبلیغات در دهه ۱۹۷۰ بود. زمانی که یک مدیر تبلیغات به اسم گری دال، حین صحبت با دوستش، به این نتیجه رسید که نگهداری حیوانات دست آموز کار واقعا پر دردسری است و بهترین چیزی که آدم ها می توانند به عنوان جانور دست آموز نگه دارند که نه غذا بخواهد، نه مواظبت دائمی، چیزی که نه لازم باشد پشم‌هایش را برس بکشید، نه مریض شود و نه بمیرد، چه می تواند باشد؟ او حین صحبت با دوستش، به این نتیجه رسید که بهترین حیوان دست آموز، سنگ است.

این ایده با یک اجرای عالی و یک دفترچه همراه که شیوه نگهداری، از زمین بلند کرد و اینگونه چیزها را آموزش می‌داد همراه شد و در طول کریسمس، فروش این «سنگ‌های دست آموز ۴ دلاری»، گری دال را میلیونر کرد و این داستان تبدیل شد به یکی از اسطوره‌های صنعت تبلیغات.

اما ما خیلی هم دیر به دنیا نیامده‌ایم. اینبار یک نفر به فکر ساخت و فروش «سنگ‌های دست آموز یو اس بی» افتاده. مشخصا ایده تکراری، موفقیت ایده اصلی را نخواهد داشت اما هنوز هم داشتن چنین سنگ دست آموزی که به یو اس بی وصل است، جذاب. احتمالا همه از شما خواهند پرسید که این سنگ چکار می‌کند؟ می‌توانید هر چیزی که دوست دارید جواب بدهید. این سنگ با شما دوست است. این سنگ منتظر شما است. این سنگ مواظب است شما اشتباه تایپی نداشته باشید یا این سنگ...
این سنگ فقط یک کار می‌کند: به چهره شما لبخند می‌آورد.

منبع
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي http://heerad.com
مُشاطرة هذه المقالة على: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

سنگ دست آموز متصل به يو اس بي :: تعاليق

جلل الخالق...
مغز بيزينسي داشتن...
واقعا چه دوره و زمونه ای شده. خیلی جالب بود.
عجب دوره و زمونه ای شده. خیلی جالب بود .
چه جالبه .... افراد خلاق پول خلاقیتش رو می خورن

توانایی استفاده از استعداهای خدادادی ، می تونه آدم رو از فرش به عرش ببره و گاهی هم برعکس ( البته در صورت استفاده نامناسب )

ممنون مطالب بسیار جالبی بود
Najmeh Renik نوشته است:

توانایی استفاده از استعداهای خدادادی ، می تونه آدم رو از فرش به عرش ببره و گاهی هم برعکس ( البته در صورت استفاده نامناسب )

بله واقعا،مدتیه دارم به این فکر میکنم که سکوت بفروشم Laughing
خب حالا یعنی چی ؟ برای چی به یو اس پی وصل می شه ؟ واقعا سنگه حالا؟ اگه برق توش بره نمی ترکه؟ scratch دلم به حال این خارجیا سوخت از زور تنهایی و بدبختی چه کارها که نمی کنن!
https نوشته است:
Najmeh Renik نوشته است:

بله واقعا،مدتیه دارم به این فکر میکنم که سکوت بفروشم Laughing

پس موفق باشید
رد: سنگ دست آموز متصل به يو اس بي
پست  من طرف محتوى إعلاني

سنگ دست آموز متصل به يو اس بي

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي بازگشت به بالاي صفحه 

صفحه 1 از 1