الرئيسيةاليوميةپرسشهاي متداولجستجومكتبة الصورثبت نامليست اعضاورود

شاطر | 

مشهد انلاين 4: سلامي تا ديداري ديگر در سرزمين باد صبا

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي اذهب الى الأسفل 
نويسندهپيام
admin
میزبان
میزبان

ذكر
تعداد پستها : 2162
Registration date : 2007-07-22

Character sheet
بروبکس: 10

20091213
پستمشهد انلاين 4: سلامي تا ديداري ديگر در سرزمين باد صبا

ساعت 3:15 صبح روز 23 اذرماه 1: مي گن هركي جايي دعوتش مي كن ..ميزبان تا موقع رسيدن تا خانه هواش رو داره ..حكايت ماست پرواز تاخيز 3 ساعته داشته باشه وساعت 11 شب برسي تهران..حالا اتوبوسهاي شهرتون هم نباشه ..خوب دوتا دوست دانشجو پيدا مي كني تاكسي دارها از خداشونه كه ببرندت..وقتي كه خونه رسيديم به مادرم گفتم موقع برگشتن احساس نكردي اب تو دلتون تكون خورد ..
تو حرم امام مي توني زخمهاي مردم سرزمين را ببيني زخمهايي كه شايد كهنه باشد و شايد جديد2:

باور كنيم كه كرد وبلوچ وترك و افغان مي تواند باهم دعا بخوانند وبا هم گريه كنند
خدا امام رضا را براي تسكين دردهاي ملت رنجديده گذاشته كه بقول معروف بيايند پابوس اقا و دردهاشون رو بگن و سينه اي سبك كنند

يك ماه قبل از سفر به ديوان حافظ به نيت سفر تفالي زدم
نقل قول :
دل سراپرده محبت اوست

ديده اينه دار طلعت اوست
...
من كه باشم كه آن حرم كه صبا
پرده دار حريم حرمت اوست
بي خيالش مباد چشم نظر
زان كه اين گوشه جاي خلوت اوست
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي http://samiyusuffan.com
مُشاطرة هذه المقالة على: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

مشهد انلاين 4: سلامي تا ديداري ديگر در سرزمين باد صبا :: تعاليق

جناب آدمین چه قدر نوشته های شما غم انگیزه حتی اگه همین یه ساعت پیش هم تو حرم بوده باشی نوشته های شما طوریه که آدم بازهم احساس دلتنگی میکنه

5سال پیش بود که یه مشکل خیلی خیلی بزرگ تویه زندگیم داشتم که برای من حل شدنش غیر ممکن وانمود میکردواقعا دیگه بریده بودم ورفتم همون پناهگاه همیشگی ام وجلوی ضریحش با تمام وجودم گریستم وگفتم یا امام رضا صدامو میشنوی....با توام......صدامو میشنوی....کم آوردم دیگه نمیتونم ادامه بدم....خسته شدم
تورو خدا کمکم کن.....
وبعد یک معجزه ی بزرگ وحل شدن اون مشکل غول آسا
وحالا هروقت که میرم حرم به زبون خیلی خودمونی میگم امام رضا سلام...خیلی مخلصیم....

همین چند روز پیش بود که یکی از دوستان پیام داد که :منصوره هروقت رفتی حرم نگات که به ضریح افتاد بگو امام رضا نیلوفر خیلی دلش تنگه
دختر خاله ام از سبزوار:منصوره هر وقت رفتی حرم بگو یا امام رضا تورو حضرت عباس حاجت فاطمه رو بده
خواهرم مریم از تهران: منصوره رفتی حرم یه در هم از طرف من بزن
والی آخر.........
ومن هروقت که میرم حرم ونگام میفته به ضریح مطهر از خودم یادم میره وفقط یاد تمام کسانی هستم که التماس دعا گفتن
یاد نیلو که دلش خیلی تنگه یاد فاطمه که یه مشکل بزرگ تو زندگیش داره
یاد مریم که وقتی از حرم بهش زنگ میزنم و میگم روبروی گنبدم میزنه زیر گریه........
واین ماجرا تکرارمیشه وتکرار میشه وتکرار......
ماجرای این حاجتها و دلتنگی ها ی ما که پایانی ندارد.......

در این صبح قشنگ وسرد : یا امام رضا حاجت همه ی حاجتمندان رو بده.....آمین
سلام . زیارت قبول . ...رسیدن بخیر
نقل قول :
باور كنيم كه كرد وبلوچ وترك و افغان مي تواند باهم دعا بخوانند وبا هم گريه كنند
و عرب ...
درسفر قبل در حرم امام رضا کنار چند زائر از کشور ، برادر. دوست . همسایه ... ، عراق بودیم . آدم کیف می کنه وقتی با اون لهجه خالص عربیشون دعا و قرآن می خونن .

نقل قول :
در این صبح قشنگ وسرد : یا امام رضا حاجت همه ی حاجتمندان رو بده.....آمین
آمین...

سفر به ديار باد صبا
نقل قول :
و عرب ...
درسفر قبل در حرم امام رضا کنار چند زائر از کشور ، برادر. دوست . همسايه ... ، عراق بوديم . آدم کيف مي کنه وقتي با اون لهجه خالص عربيشون دعا و قرآن مي خونن .
نگاهم مات ضريح بود و گوشم به ناله وزيارت نامهجوان عربي كه ارام درگوشه اي در حرم مناجات جانسوزي مي خواند
خوش به حالتون .. خوش به حالتون
رسیدن به خیر

هر بار که تاپیکهای سفر شما رو خوندم انگار غم دوری رو بیشتر حس کردم

انشاءالله این سفر دوباره و دوباره قسمت شما و دوستداران ضامن آهو بشه
نقل قول :
یا امام رضا تورو حضرت عباس حاجت فاطمه رو بده

برادران وخواهران عزیزم همین الآن فاطمه به من اس ام اس داد وگفت مشکل بزرگ زندگیش به جاهای خیلی باریکش رسیده
خواهش میکنم دعا کنید برای فاطمه
مشکلش واقعا بزرگه
یا امام رضا یاریش کن ..........آمین

مشهد انلاين 4: سلامي تا ديداري ديگر در سرزمين باد صبا

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي بازگشت به بالاي صفحه 

صفحه 1 از 1