الرئيسيةاليوميةپرسشهاي متداولجستجومكتبة الصورثبت نامليست اعضاورود

شاطر | 

كودك فراموش شده

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي اذهب الى الأسفل 
نويسندهپيام
admin
میزبان
میزبان

ذكر
تعداد پستها : 2162
Registration date : 2007-07-22

Character sheet
بروبکس: 10

20100105
پستكودك فراموش شده

كودكي يك ساله با تعريق فراوان و صورت برافروخته وبي حال اورده بودند اورژانس ..در معاينات كودك تب نداشت ولي كاملا بي حال وخيس بود ..مخاطات كودك خشك بود و با عطش فراوان كودك كودك شير مي خورد (رفلكس ساكينگ نرمال)
به مادر كودك گفتم :كودك مشكلي وبيماري ندارد فقط كمي دهيدراته(اب بدنش كم شده ) است علتش تعريق بيش از حده
دماي اتاق كودك زياد بود ..
مادر كودك :اگه چيزي بگم دعوام نمي كني !!
گفتم :نه
گفت :امروز بچه رو به مدت يك ساعت تو ماشين گذاشتم تا با پدرش بريم بازار خريد ..البته داداش 6 ساله اش كنارش بود
..حسابي عصباني شدم
گفتم :خانم !حيف كه اينجا ايرانه وگرنه به علت ايگنور كردن (فراموش كردن) بچه ..حتما شما رو به پليس معرفي مي
كردم
چند وقت پيش در امريكا همين اتفاق روي داده بود وباعث بستري شدن كودك به علت گرمازدگي در بيمارستان شده بود كه مقامات بيمارستان با هماهنگي مددكاري اجتماعي وپليس سرپرستي كودك را از پدر ومادر فراموشكار سلب كرده بود
چندماه پيش كودك 5-6 ساله به علت عجله خانواده براي ديدن سريال جومونگ و فراموش كردن كودك درپارك جنگلي به علت ترس واضطراب فوت كرده بود
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي http://samiyusuffan.com
مُشاطرة هذه المقالة على: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

كودك فراموش شده :: تعاليق

رد: كودك فراموش شده
پست في 2010-01-06, 13:05 من طرف dokhtar e omidvar
وافعا که...اونقدر بدم میاد از این مادر هایی که بیخیال هستند.لج آدمو در میارن
پست في 2010-01-06, 13:34 من طرف tahere
سلام
راستی کدوم گناه سنگین تری دارن ؟ اون مادر که نمی دونه چنین کاری باعث ناراحتی کودکش میشه یا جامعه که این
آگاهی رو به دختران ما قبل از مادر شدن نمیده ؟
چقدر از دروسی که به بچه های ما در در طول تحصیل چه در دوران متوسطه و چه دانشگاه می آموزن به درد زندگی اجتماعی و خانوادگیشون می خوره ؟
برای مثال یه نوزاد رو به یه دختر خانم هجده ساله بدید فردا بیاید تحویل بگیرید !
پست في 2010-01-07, 13:54 من طرف Najmeh Renik
tahere نوشته است:
سلام
راستی کدوم گناه سنگین تری دارن ؟ اون مادر که نمی دونه چنین کاری باعث ناراحتی کودکش میشه یا جامعه که این
چقدر از دروسی که به بچه های ما در در طول تحصیل چه در دوران متوسطه و چه دانشگاه می آموزن به درد زندگی اجتماعی و خانوادگیشون می خوره ؟

کاملا با شما موافقم
پست في 2010-01-11, 15:01 من طرف Betty
tahere نوشته است:
سلام

من فکر نمی کنم به آموزش ربطی داشته باشه ، بعضی از آدم ها کلا بیخیال و خودخواهن
پست  من طرف محتوى إعلاني

كودك فراموش شده

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي بازگشت به بالاي صفحه 

صفحه 1 از 1