الرئيسيةاليوميةپرسشهاي متداولجستجومكتبة الصورثبت نامليست اعضاورود

شاطر | 

با عمر ما بازي نکنيد خانم وزير

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي اذهب الى الأسفل 
نويسندهپيام
admin
میزبان
میزبان

ذكر
تعداد پستها : 2162
Registration date : 2007-07-22

Character sheet
بروبکس: 10

20100220
پستبا عمر ما بازي نکنيد خانم وزير

1: هنوز يادم نرفته که يکي از مديران فرهنگي دانشگاهمون با خريد سوالات رزيدنت قلب شد
2: هنوز يادم نرفته که من ودوستم که نفر اول پره انترني شده بود بدليل کشمش چند ماهه بين مجلس و وزارت بهداشت در سال 84 بي خيال شديم و اورفت دوسال سربازي و دنبال زندگي و پس از 4 سال امسال رزيدنت شد و من هم بي خيال شدم ..
3: اين روزها دوستان دنبال خواندن درس دريکي از کشورهاي چون سوريه و ارمنستان هستند ..
4: امروز وقتي خبر رو به يکي از دوستان که يک سال نشسته بود و براي امتحان خوانده بود..دادم..با ناچاري زير لب گفت : اينها دارند با عمر ما بازي مي کنند
پي نوشت:
ازمون دستياري با دستور وزير محترم بهداشت ودرمان بدليل تقلب ابطال شد
ازمون مجدد 27 فروردين سال اينده
يعني عيد براي خيلي ها وجود ندارد ..
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي http://samiyusuffan.com
مُشاطرة هذه المقالة على: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

با عمر ما بازي نکنيد خانم وزير :: تعاليق

امروز خبر رو شنیدم ، جای تاسف داره ، نمیدونم شاید خودشون برای ادامه تحصیل با هیچ مشکلی مواجه نشدن و به راحتی آب خوردن مدرک گرفتن که با مردم این کار رو میکنن ...

به جای اینکه مسئله رو حل بکنن به راحتی صورت مسئله رو پاک میکنن و تمام .
فقط من فهمیدم روز پنج شنبه سر جلسه کنکور ارشد چرا مسئول کل برگزاری اینجوری جواب اون مراقب رو داد و قضیه ماسمالی شد.
اون مراقب فقط گفته بود سوالات فلان سالن پلمپ نبوده و باز شده تحویل گرفتیم! همین.
admin نوشته است:
1: هنوز يادم نرفته که يکي از مديران فرهنگي دانشگاهمون با خريد سوالات رزيدنت قلب شد
2: هنوز يادم نرفته که من ودوستم که نفر اول پره انترني شده بود بدليل کشمش چند ماهه بين مجلس و وزارت بهداشت در سال 84 بي خيال شديم و اورفت دوسال سربازي و دنبال زندگي و پس از 4 سال امسال رزيدنت شد و من هم بي خيال شدم ..
3: اين روزها دوستان دنبال خواندن درس دريکي از کشورهاي چون سوريه و ارمنستان هستند ..
4: امروز وقتي خبر رو به يکي از دوستان که يک سال نشسته بود و براي امتحان خوانده بود..دادم..با ناچاري زير لب گفت : اينها دارند با عمر ما بازي مي کنند
پي نوشت:
ازمون دستياري با دستور وزير محترم بهداشت ودرمان بدليل تقلب ابطال شد
ازمون مجدد 27 فروردين سال اينده
يعني عيد براي خيلي ها وجود ندارد ..
آخی خیلی متاسفم،ادم نمیدونه چی بگه
دردی است که به کس نتوان گفت ...
هفته پیش فهمیدم دوسال از عمر تحصیلیم رو بیخود درس خوندم .فقط برای اینکه حضرات برنامه ریزی ها و قوانین خود رو هر سال می نویسن و تغییر میدن ...یا باید عادت کنیم به این وضع و یا باید ....نه همون عادت کنیم
اینها تازه نمونه های واضحشه!
یادمه ترم اول ارشد، وقتی یکی از استادا داستان کنکور دکترای اون سال دانشگاه رو تعریف کرد و اینکه از 11 دانشجوی فعلی، فقط 2-3 نفر از طریق آزمون و مصاحبه علمی اومدن و بقیه هر کدوم از جایی و کسی سفارش شدن، قیافه ما تماشایی بود!
همونجا قید کنکور دکترا رو زدم!!
تاريخ امتحان مجدد يک شبه تغيير کرد
روز تولد پيامبر 13 اسفند تاريخ جديد امتحان ..
من احساس خوبي دارم ..احساس حماقت
admin نوشته است:

چه خوب .. قبل از عیده دیگه
admin نوشته است:
این چه حرفیه دور از جون،امیدوار باشید این رو به فال نیک بگیرید
admin نوشته است:

خیر
نمیدونم چرا ناخواسته به فکر کسانی بودم که گرفتار این اتفاق شدن ... خیلی سخت میگذره

با عمر ما بازي نکنيد خانم وزير

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي بازگشت به بالاي صفحه 

صفحه 1 از 1