الرئيسيةاليوميةپرسشهاي متداولجستجومكتبة الصورثبت نامليست اعضاورود

شاطر | 

جهان سومي

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي اذهب الى الأسفل 
نويسندهپيام
admin
میزبان
میزبان

ذكر
تعداد پستها : 2162
Registration date : 2007-07-22

Character sheet
بروبکس: 10

20100406
پستجهان سومي

وقتی ملتی براشون کشیدن سیگار مهم باشه فرقی هم نداره بیمار باشه و بستری در اورژانس باشه یا همراه مبیمار باشه .حتما سیگار را باید بکشد و بعد ته سیگار رو روشن بیندازه تو زباله ها ..خوب اتش سوزی راه می افته
وقتی تو بحران همه می خواهند لیدر باشند و بدنبال راه حل می گردند .هرج ومرج راه میفته
وقتی افراد تاسیسات بیمارستان دوره اتش نشانی را نرفته اند .نمی توانند به طور علمی اتش خاموش کنند ..درحال بعض پرستارها وپزشکان دوره اتش نشانی رو رفته اند.
وقتی یک مسئول فکر می کنه همه چیزدان است و حتی حاضر نمی شه با اتش نشانی درباره حادثه صحبت کنه و از انها نظر کارشناسی بخواهند
خوب اینجا جهان سوم است
اتشی که مهار شده است چند ساعت بدلیل عدم جرقه زنی (از بین بردن جرقه های پنهان اتش ) احتمال شعله ور شدن دوباره اتش است
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي http://samiyusuffan.com
مُشاطرة هذه المقالة على: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

جهان سومي :: تعاليق

رد: جهان سومي
پست في 2010-04-06, 12:29 من طرف Najmeh Renik
اینکه هنوز فرهنگ مردم ارتقاع پیدا نکرده که بحث اش جداست ، اما بخش دیگه که به مدیریت یک مجموعه بر میگرده ، الحمدالله مدبران ما همه چیزدان و همه فن حریف هستن ، از نظر اونا همه مردم اشتباه می کنن اما اونها بدور از هر خبط و خطایی هستن
محال ممکن هم هست وقتی اشتباه از جانب اونها بوده اون رو قبول کنن بالاخره یکی رو پیدا میکنن تا اون رو مقصر جلوه بدن
پست في 2010-04-06, 12:30 من طرف Najmeh Renik
راستی بالاخره آتش خاموش شد یا اینکه دوباره شعله ور شد ؟!
پست في 2010-04-07, 12:04 من طرف Nafiseh Renik
بله عدم آگاهی مشکل اصلی ما و امثال ماست.
ان شاالله تا 50سال دیگه درست میشه
پست  من طرف محتوى إعلاني

جهان سومي

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي بازگشت به بالاي صفحه 

صفحه 1 از 1